تعاونی خدمات کشاورزی بکتاش (گروه بکتاش) - شرکت کنندگان نمایشگاه شیراز

btg3

href=

seo

web

تعاونی خدمات کشاورزی بکتاش (گروه بکتاش)

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 10246
نمایش داده شده: 97
انقضا: ۱۳۹۹-۰۲-۰۳ ۰۹:۲۷:۰۰
شماره تماس نام مدیریت: سیده شکوه جلیلیان
تلفن: 011357550023
فکس: 01135757001
آدرس: تهران، خیابان کریم خان زند، خیابان ایرانشهر، کوچۀ شهید باجول زاده، پلاک 8، طبقۀ اول
ایمیل: info@baktashgroup.com
www.baktashgroup.com
تاریخ انتشار ۱۳۹۸-۰۱-۲۶ ۰۹:۳۲:۳۶
ایجادشده توسط
خانم یوسفی (1906)
مشخصات :: کارشناس سایت جامع شرکت کنندگان نمایشگاه های بین المللی و تخصصی ایران | شماره داخلی : 02634244576

توضیحات

پایه گذاران شرکت تعاونی خدمات کشاورزی بکتاش بهنمیر از سال ۱۳۵۹ وارد عرصه مکانیزاسیون شده و در ابتدا با انجام عملیات آماده سازی زمین و بعد از آن طی سالیان متمادی ارائه خدمات در زمینه های کاشت و داشت را نیز در توسعه کار خود قرار داده و همچنین از سال ۱۳۶۳ الی ۱۳۷۳ برداشت انواع محصولات کشاورزی را نیز به وظایف خود افزوده اند. طی سالهای ۱۳۷۳ الی ۱۳۹۰ درراستای اهداف وزارت جهاد کشاورزی نسبت به آماده سازی اراضی شالیزاری جهت کاربرد بهتر ماشینهای کشاورزی ادامه مسیر داده اند.
شرکت تعاونی خدمات کشاورزی بکتاش بهنمیر در سال ۱۳۹۱ با موضوع انجام کلیه خدمات مکانیزاسیون کشاورزی،صادرات، واردات تولیدات کشاورزی، دام و طیور و انواع ماشینهای کشاورزی تاسیس گردید. در ابتدا با واردات ماشینهای مختص اراضی شالیزاری و با رویکرد ارتقاء کیفی همراه با ارائه تکنولوژی نوین ، وارد عرصه تامین ماشینهای کشاورزی شالیزاری شده که با استقبال کشاورزان مواجه گردید. در آن سالها شرکت بکتاش با توجه به شروع و گسترش فعالیت و جهت خدمات رسانی بهتر و مفیدتر در استانهای شمالی کشور و همزمان با گسترش فعالیت در سایر استانها اقدام به جذب نمایندگی های فروش و خدمات پس از فروش نموده است. از سال ۱۳۹۳ با توجه به اسقبال مشتریان و خالی بودن عرصه ماشینهای زراعی سنگین، بخش ماشین آلات زراعی را در شرکت تعاونی خدمات کشاورزی بکتاش بهنمیر ایجاد و جهت تکمیل ظرفیتهای خالی اقدام به واردات محصولات نیوهلند شامل انواع تراکتورها و کمباین غلات نموده است. هم راستا با افزایش تقاضا در مناطق مختلف کشور این شرکت ضمن اخذ نمایندگی از شرکت نیوهلند شروع به شناسایی نمایندگی های مناسب و توانمند در استانهای هدف نموده تا ضمن آموزش آنها بتواند نحوه بهتر استفاده نمودن از نکتولوژیهای نوین ماشین آلات این برند بزرگ دنیا را در اختیار مشتریان و هموطنان عزیز قرار دهد.
با گسترش فعالیت های شرکت و تغییر شرایط کشور و لزوم بومی سازی تولید و همچنین در جهت اشتغال زایی این شرکت اقدام به اخذ مجوز تاسیس کارخانه تولید و مونتاژ انواع تراکتور و کمباین شده تا بتواند در آینده نزدیک گامهای محکم تری در راستای استعلا و شکوفایی کشاورزی کشور بردارد.
شرکت بکتاش در حال حاضر با ارائه ۴ مدل ماشین الات شالیزاری ، ۲ مدل کمباین غلات و ۵ مدل تراکتور سبک و سنگین و با ارائه خدمات پس از فروش مناسب آماده خدمات رسانی به مشتریان عزیز بوده و امیدوار است با ارائه نقطه نظرات مشتریان محترم و بازدید کنندگان گرامی از سایت شرکت هرچه یهتر و سریعتر به هدف نهایی خود، خدمت رسانی مناسب به بخش کشاورزی، برسد.

محصولات:

  • نشاکار چهار ردیفه راه رونده

  • کمباین برنج اگری

  • تراکتور مدل T3.50F

  • تراکتور مدل TD5.110

  • تراکتور مدل T6090

  • کمباین مدل TC4.90

  • کمباین مدل TC5.80

نمایشگاه بین المللی شیراز

لیست شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی شیراز

لیست نمایشگاه بین المللی کشاورزی، ماشین آلات، نهاده ها و آبیاری شیراز 98 

تقویم نمایشگاه بین المللی شیراز

سایت نمایشگاه

جدیدترین نمایشگاه های در حال اجرا