زاگرس دارو پارسیان - نمایشگاه مصلی تهران

btg3

href=

seo

web

زاگرس دارو پارسیان

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 2751
نمایش داده شده: 598
انقضا: ۱۳۹۸-۰۹-۲۵ ۱۴:۴۸:۰۰
شماره تماس مدیریت:حسین صیادی
آدرس:تهران شهرک غرب بلوار فرخزادی بوستان یکم شرقی پ 37 ساختمان زاگرس
تلفن:02188566912
فکس:02188566773
www.zisttmarketing@yahoo.com
تاریخ انتشار ۱۳۹۷-۰۸-۲۳ ۱۵:۰۱:۰۳
ایجادشده توسط
خانم بابایی (1540)
مشخصات :: کارشناس سایت جامع شرکت کنندگان نمایشگاه های بین المللی و تخصصی ایران | شماره داخلی : 02634277746

توضیحات

زاگرس دارو؛ استوار و سرآمد در صنعت دارو

به یقین حاصل پیوند دانش و تلاش متخصصان عرصه صنعت دارو ست، آنجا که به آرامی درخشش سلامت، تب را از چشمان کودکی در جایی از این سرزمین محو می سازد و درد را از تن انسان دردمند بر می افکند، تبلور اراده ی اندیشمندان و تلاشگرانی که این کیمیا را در راه خدمت به همنوع به کار بسته اند و در این مسیر، به استواری گام بر می دارند.

شرکت داروسازی زاگرس دارو به یاری دانش و تخصص مدیران و متخصصین علوم دارویی در سال1384 وارد چرخه تامین سلامت و بهداشت و درمان کشور شد. این شرکت به صورت سهامی خاص در شهر زرندیه استان مرکزی تاسیس گردید تا به عنوان یکی از جدید ترین کارخانه های دارو سازی در کشور و با بهره گیری از آخرین فن آوری روز صنعت دارو سازی دنیا و پویایی مستمر در دستیابی به کیفیت برتر،در عرصه ملی و بین المللی گام بردارد.

این شرکت به یاری مدیریت دانش و ایجاد انگیزه در کارکنان در مسیر تحقق اهداف اقتصادی و افزایش تولید و عرضه دارو متناسب با نیاز مشتریان و تعامل با جامعه پزشکی در داخل و خارج از کشور، توانسته است به تولید محصولات دارای هم ارزی زیستی با داروهای برندهای اصلی و معتبر دنیا دست یابد.

شرکت زاگرس دارو با دو خط تولید جامدات شامل انواع قرص و کپسول و ساشه و دو خط مایعات شامل شربت و قطره و با استفاده از تجهیزات صنعتی و بهره مندی از نیروی انسانی متخصص و پیشرفته و رعایت کلیه اصول زیست محیطی و تدابیر ایمنی محیط کار و استاندارد های قانونی و نظارتی ملی و بین المللی در بخشهای تولید، توزین، انبار، نمونه برداری، بسته بندی، و آزمایشگاه فعالیت می نماید.

آزمایشگاه کنترل کیفی و میکروبیولوژی شرکت زاگرس داروبه عنوان چشم همیشه بیدار این کارخانه، با همکاری متخصصین توانمند ضمن بکارگیری دستگاههای روز دنیا ( نظیر HPLC, UV و FTIR) و انجام آنالیزها مطابق با جدیدترین رفرانسهای معتبرجهانی USP و BP ؛   COA را برای داروهای ساخته شده آماده می سازد و با استفاده از خدمات آزمایشگاههای مشاور تایید شده وزارت بهداشت و درمان تمامی تستهای invitro داروهای تولیدی را در مقایسه با برندهای برتر دنیا انجام داده که مستندات در CTD دارو ها نگهداری می شود. یکی از اهداف کادر تخصصی آزمایشگاه، آکرودیته نمودن (ارزیابی و تایید منظم) عملیات آزمایشگاه برابر با استاندار های بین المللی است که حصول این هدف دارای نقش اساسی در برتری محصولات شرکت داروسازی زاگرس می باشد.

واحد تضمین کیفیت نیز نقش موثری در پیشبرد اهداف شرکت در جهت بهبود مستمر کلیه فرآیند های تولید و کنترل کیفیت و استمرار این روند ایفا نموده است.

واحد بازرگانی با دو بخش بازرگانی خارجی و داخلی زیر نظر مدیر بازرگانی و کارشناسان با تجربه در تعامل کامل بامدیریت عامل و مسئول فنی ، پس از شناسایی منابع مورد تایید سازمان غذا و دارو و عملیات شناسایی و تحلیل بازار و استفاده حداکثری از ظرفیت شرکتهای داخلی و انتخاب بهینه منابع خارجی اقدام به تامین مواد و ملزومات بسته بندی محصولات می نماید و در راستای تقویت زنجیره تولید داخلی، شرکت آپادانا دارو، بعنوان شرکت همکار مجموعه زاگرس دارو تامین کننده مواد اولیه مورد نیاز تولید می باشد.

زاگرس دارو علاوه بر تولید در عرصه داخلی، دارای سهم قابل توجهی از صادرات دارو در کل کشور است و بخشی از نیاز های دارویی کشورهای عراق، افغانستان و تاجیکستان را در اشکال مختلف دارویی از جمله قرص، کپسول، شربت و قطره تامین        می نماید. این مجموعه دارای دفاتر فعال درشهرهای کابل و هرات افغانستان است و شرکت نوی کابل ممتاز که از شرکای خارجی آن می باشد بعنوان نماینده انحصاری فروش، توزیع کلیه محصولات تولیدی زاگرس دارو را در 20 استان افغانستان به عهده دارد.

به دنبال تلاش های مستمر واحد فروش و بازاریابی شرکت و حضور فعال در بازارهای بین المللی، شرکت موفق به کسب عنوان صادر کننده نمونه استان مرکزی در سال 1396 و واحد نمونه صنعتی در سال 1397 گردیده است.

شرکت تجارب پر افتخاری در زمینه حضور در نمایشگاهها، همایش های داخلی و خارجی داشته است. با تکیه بر این پیشینه، و به یاری سرمایه های انسانی کارآمد و متخصص و بهره مندی از مدیریت دانش بنیان و فناوریهای سلامت محور موفق به دریافت گواهینامه بین المللیBQC یونان شده است.

مجموعه زاگرس دارو امید دارد تا در افق سالهای پیش رو، در ادامه مسیر خود در ایفای نقشی اساسی در تامین نیاز بازار دارو در داخل و خارج با کیفیت بالا و قیمت مناسب، جایگاهی سرآمد در منطقه را کسب نماید و به عنوان یکی از نقش آفرینان اصلی صنعت دارو در منطقه مطرح شود و با تلاش هر چه بیشتربه مسیر خود ادامه خواهد داد.

جدیدترین نمایشگاه های در حال اجرا