توان محور آذین صنعت

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 47083
نمایش داده شده: 1412
انقضا: ۱۴۰۴-۰۳-۰۲ ۱۱:۱۲:۰۰
شماره تماس نام مدیریت : داریوش اذری
تلفن : 8-07137744257
فکس : 07137744259
آدرس : شیراز - شهرک بزرگ صنعتی شیراز - فلکه پنجم - خیابان پژوهش جنوبی - خیابان 307 - پلاک 17
سایت:
tavanmehvar.ir
ایجادشده توسط
خانم بابایی (6135)
توضیحات: **جهت تکمیل اطلاعات ، تماس حاصل نمایید** 02634657925

توضیحات

آذین صنعت

مفتخر است با دارا بودن کادر فنی مجرب و با تجربه از تولید کنندگان قطعات مورد نیاز نفت و گاز پتروشیمی باشد. یکی از مهمترین و عمده ترین محصول این شرکت تولید درایو شفت های کامپوزیتی می باشد. که این شرکت با افتخار به عنوان اولین تولید کننده این درایو شفت های انتقال نیرو در ایران به شمار می رود. این شرکت با بهره گیری از متخصصان داخلی و همکاری با بخش فنی و مهندسی دانشگاه شیراز سعی در پر کردن خلاء های ایجاد شده در صنعت داخلی جهت خودکفاسازی و کاهش نیازمندی های کشور به محصولات مشابه خارجی را دارد.

لیست محصولات:
تولیدی شرکت توان محور

پره فن

شرکت توان محور قابلیت تآمین فن های مورد نیاز صنایع مختلف از جمله نفت ، گاز ، پتروشیمی و صنایع فلزی و نیروگاهی به صورت گسترده را دارا بوده و خدمات مختلفی در حوزه های مختلف از تولید تا نصب و راه اندازی این محصول را به مشتریان محترم ارایه می نماید.فن های این شرکت با استفاده از رزین اپوکسی با قابلیت تحمل دمای بالا و همچنین استفاده از روش وکیوم تولید می گردد.

درایو شفت کامپوزیتی

با توجه به نیاز روز افزون به بومی سازی و جلوگیری از هدر رفت منابع ارزی کشور، شرک توان محور بعنوان اولین دارنده گواهی ثبت اختراع این محصول ، توانسته است نیاز عمده صنایع مختلف کشور به آن برطرف نماید.

گریتینگ

گریتینگ های مولد یا قالبی توان محور از الیاف شیشه و رزین مطابق با استاندارد 24537-DIN تولید میگردد که عملیات پخت بصورت یکپارچه در یک قالب انجام می شود ساختار یکپارچه این گریتینگ منجر به مقاومت به خوردگی بالا و استحکام دو جهته عالی در آن شده است.

کوپلینگ

شرکت توان محور توانایی تولید کوپلینگ ممبرین در ابعاد و سایز های متفاوت بر اساس سفارش مشتری با جنس های مختلف مثل انواع فولاد های ضد زنگ ، فولادهای آلیاژی و… را دارا می باشد.

شیمز

المان های قابل انعطاف توان محور به منظور مقاومت در شرایط سخت و غیر هم محور های موجود در برج های خنک کننده تولید می شوند.این شمیز ها ، دیسک های یکپارچه ای هستند که از ورق های فلزی ضد زنگ در ضخامت های مناسب تولید می شوند و بوش هایی ازجنس فولاد ضد زنگ نیز در آن تعبیه شده است.شیمز های توان محور دارای عمر خستگی بسیار بالا و نصب آسان است.

درباره ما:

شركت توان محور آذین صنعت ، شركتی است تولیدی ، صنعتی که در زمینه تولید درایو شفت فایبرکربن فعالیت میکند. مدیریت شرکت شعار” انجام کار با كیفیت بهترین تبلیغ شركت ” را سر لوحه کار خود قرار داده و از مدیران و کارکنان خود می خواهد كه جهت استقرار استاندارد مذکور همه توان خویش را بکار گیرند. .

سایت جامع نمایشگاه بین المللی ایران

لیست شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی تهران

شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی تهران

شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی تهران سال 1401

بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی نفت و گاز پالایش و پتروشیمی تهران 1401