آذر آفام ایرانیان

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 14645
نمایش داده شده: 776
انقضا: ۱۴۰۴-۰۴-۳۱ ۱۱:۰۵:۰۰
شماره تماس نام مدیریت : امیر صالحی
تلفن: 04434374778
فکس: 04434374579
آدرس: آذربایجان غربی،بازرگان،خ امام، مجتمع تجاری طوفان، طبقه 4 واحد1
ایمیل: afam.amir01@gmail.com
ایجادشده توسط
خانم عابدینی (3017)
مشخصات ::

کارشناس سایت جامع شرکت کنندگان نمایشگاه های بین المللی و تخصصی ایران
| شماره داخلی : 02634654966

لینک پرداخت آنلاین عضویت:

کلیک کنید

توضیحات

شرکت  ما در سال 1396 جهت خدمت در بخش اداری و لوازم التحریر تاسیس گردید و در سال 97 در نخستین گام خود در سرزمین  عزیزمان ایران اقدام  به احداث کارخانه  خمیر بازی اصلان تحت لیسانس لتس ترکیه  اقدام نمود و هدف والای این شرکت برای خدمت به هموطنان عزیزمان مشکلات فراوان و سنگین امر تولید را برایمان آسانتر کرده و  باعث شد تا با پشتکار قویتر به راهمان ادامه دهیم.  شرکت ما فعالیت های خود را  با یک تیم قوی از متخصصان و متفکران خلاق در این زمینه ادامه می دهد ، با استفاده از تجربه بزرگانمان در بخش لوازم التحریر ، عقل سلیم و پیش بینی های متخصصانمان سعی بر آن دارد مجموعه محصولاتمان را بهتر و با کیفیت تر از آنچه مشتریان عزیزمان توقع دارند ارائه نماید.

آذر افام ایرانیان هر محصول، هر ایده، هر پروژه ای را که تولید میکند، نتیجه تحقیقات و توسعه منحصر به فرد با همکاری یکی از برند های بزرگ دنیا در عرصه تولید خمیر بازی خواهد بود. ما افتخار می کنیم این گروه تولیدی به گونه ای محصولات خود را در اختیار مشتریان قرار می دهد که باعث می شود آنها خود را مصرف کنندگان خاص احساس کنند و به شما  اطمینان خاطر داده می شود که این امر را با  استفاده از محصولات ما تجربه خواهید کرد.

محصولات ما فرم نهایی خود را با جمع آوری مواد خام بی ضرر مطابق با اصل سلامتی کودکان عزیز این  سرزمین با راهنمایی های سازمان استاندارد و سازمان غذا دارو به نام اصلان (لتس) ارائه می شود این شرکت برای مهارت های دستی،  توسعه اطلاعات و بازتاب روحی کودکان شما محصول خود را با افتخار توصیه می کند و این قول را به شما  می دهد که با بالاترین کیفیت و با تمام توان با اصل مسئولیت اجتماعی همیشه یار و دوست کیف مدرسه کودکانتان خواهد بود .

سیاست شرکت برای رفع نیازها و انتظارات مشتریان و اشخاص علاقه مند در این بخش، به طور مداوم به دنبال شرایط قابل اجرا، موفقیت شرکت و بهبود کیفیت محصولات ما است.

علاوه بر این، اهداف تولید بر اساس استانداردها و در چهارچوب قوانین ایمنی شغلی تعیین می گردد همچنین این شرکت، با ارائه آموزش های لازم برای کارکنان و افزایش انگیزه آنها جهت بهره وری و بهبود کیفیت محصول و ارائه خدمات، سعی بر این دارد همیشه بهترین ها را برایتان مهیا سازد.

ما بر این باوریم که کودکانمان لایق بهترین ها هستند.

 

جهت دانلود تیزر تبلیغاتی شرکت اینجا کلیک کنید.

 

 نمایشگاه بین المللی تهران 

لیست شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی تهران

لیست نمایشگاه بین المللی نوشت افزار شهر آفتاب 98

تقویم نمایشگاه بین المللی تهران

سایت نمایشگاه