گروه کارخانجات ساران

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 8809
نمایش داده شده: 283
انقضا: ۱۴۰۳-۱۲-۰۷ ۱۱:۵۱:۰۰
شماره تماس نام مدیریت : مهرداد بوستانی
تلفن : 0218583
فکس : 02188175161
آدرس : تهران خیابان شریعتی خیابان سهروردی شمالی خیابان خرمشهر بین خیابان عرب علی و مهناز شماره95 ساختمان ساران
ایمیل : saran@saran-mfg.com
www.saran-mfg.com
تاریخ انتشار ۱۳۹۷-۱۱-۲۹ ۱۱:۵۳:۵۷
ایجادشده توسط
خانم یوسفی (4292)
مشخصات :: کارشناس سایت جامع شرکت کنندگان نمایشگاه های بین المللی و تخصصی ایران | شماره داخلی : 02634244576

توضیحات

دنياي پيش رو گستره اي براي ظهور خلاقيت ها و نوآوري ها است كه نيل به آن ها جز در سايه علم و تلاش دانشمندان و متخصصان تحقق نخواهد يافت . چنين عرصه اي، تكنولوژي پيشرفته و استفاده بهينه از روش هاي برتر را مي طلبد و اين امر در جوامع نوين، شرط اساسي براي دستيابي به پاسخي مطلوب نسبت به نياز ها و تحويل منافع جمعي به شمار مي آيد. 
شركت ساران، موضوع كيفيت برتر و عرضه مناسب را خط مشي عملكرد خود قرار داده و مفتخر است كه با بهره گيري از دانش برتر و تكنولوژي روز دنيا، روش عملكرد و توليد محصولات خود را با استانداردهاي بين المللي همسو ساخته و اميد آن دارد كه بتواند گامي در جهت ارتقاي صنعت تهويه مطبوع بردارد. 
ساران به مجموعه اي بدل گشته كه توانايي عرضه دستاوردهاي خود را در سطح برتري نسبت به رقبا و توليد کنندگان در عرصه بين المللي دارد. اميد آنكه با اتخاذ روشهاي هاي اصولي و تلاقي دانش و تجربه در زمينه توليد و عرضه تجهيزات و سيستم هاي نوين تهويه مطبوع، نقشي در دستيابي به خود كفايي ايفا نموده و شاهد پديداري  شكوفايي صنعتي پيش روي خويش باشيم.
 

تاريخچه ساران

فعاليت شركت ساران از اوايل دهه 60 با تعداد انگشت شماري نيروي متخصص آغاز شد. اين شركت در شرايطي پا به عرصه صنعت تهويه مطبوع كشور نهاد كه پشتوانه اي جز اراده راسخ، پشتكار و عشق به پيشرفت و توسعه نداشت  و همين سرمايه و ابزار در اندك زماني موجب پيشرفت عظيم شركت ساران در صنعت تهويه مطبوع كشور گرديد . اكنون شركت ساران با در اختيار داشتن 60000 متر مربع فضاهاي تجهيز شده با ماشين آلات و بكارگيري تكنولوژي پيشرفته و نيروي انساني متخصص، قابليت آن را دارد كه تجهيزات و سيستم هاي پيشرفته تهويه مطبوع براي كابردهاي مختلف را طراحي، توليد و عرضه نمايد.

 

نمایشگاه بین المللی تهران 

لیست شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی تهران

لیست نمایشگاه بین المللی محیط زیست تهران

تقویم نمایشگاه بین المللی تهران

سایت نمایشگاه

موقعیت

گل و گیاه و باغبانی