تابش نور قم

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 10253
نمایش داده شده: 315
انقضا: ۱۴۰۴-۰۲-۰۹ ۱۱:۳۱:۰۰
شماره تماس نام مدیریت: غلامرضا پناهی
تلفن: 0253-3343066
آدرس کارخانه: قم – شهرک صنعتی شکوهیه – فاز 2 – بروجردی 5 – قطعه 218 / پلاک 819
ایمیل: Info@tabeshnoor.com و financial@tabeshnoor.com
www.tabeshnoor.com
تاریخ انتشار ۱۳۹۸-۰۱-۲۹ ۱۱:۳۶:۱۱
ایجادشده توسط
خانم یوسفی (4292)
مشخصات :: کارشناس سایت جامع شرکت کنندگان نمایشگاه های بین المللی و تخصصی ایران | شماره داخلی : 02634244576

توضیحات

استارلیدی:  به منظور پاسخ به نیاز متخصصین فعال در حوزه زیبایی، شرکت استارلیدی از سال 1392 تحقیقات گسترده ای را با تکیه بر دانش و تخصص محققان داخلی و خارجی آغاز نموده است . نتیجه انجام این تحقیقات منجر به تولید و عرضه محصولات حرفه ای با شعار <<به رنگ زیبایی>> در چهار گروه انواع رنگ مو،انواع بی رنگ کننده های تخصصی مو ، شامپو های تخصصی و محصولات مراقبت از مو به بازار شده است . شرکت استارلیدی مصمم است تا انواع محصولات با کیفیت برتر و جهانی را در اختیار فعالان حوزه زیبایی قرار دهد.

دورلایت:   پس از موفقیت شرکت استارآرا در معرفی و عرضه رنگ موی اسپانیایی استار در بازار ایران، شرکت توانست در سال 1392 با توسل به تجربه چندین ساله و نیز دانش و تخصص همکاران واحد تحقیق و توسعه خود، محصولات دورلایت را با ویژگیهای کاملا متمایز به بازار عرضه نماید. از جمله ویژگی متمایز و منحصر به فرد رنگ موی دورلایت، تولید این محصول با آمونیاک زیر 1% می باشد. سبد محصولات دورلایت شامل رنگ مو، اکسیدان، ماسک مو و پودر دکلره می باشد

فاربن: محصولات فاربن در سال 1391 با هدف تولید محصولات مراقبت و زیبایی از پوست و مو با منشاء گیاهی بنیان گذاشته شد. به منظور تحقق این هدف ، شرکت اقدام به جذب متخصصان و نخبگان داخلی در حوزه های مختلف علمی نمود و پشتوانه انجام تحقیقات مختلف بر رئی محصولات طبیعی ، تولید محصولاتی با ریشه گیاهی با نام تجاری <<فاربن>> در سل 1393 آغز گردید. به واطه ی طبیعی بودن محصولات طبیعی بودن محصولات فاربن موجب شده است تا این محصولات بیشترین سازگاری را با ساختار و بافت پوست و موی مصرف کنندگان داشته باشد.

 

نمایشگاه بین المللی تهران 

لیست شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی تهران

لیست نمایشگاه بین المللی ایران بیوتی تهران 98

تقویم نمایشگاه بین المللی تهران

سایت نمایشگاه