راستین رابط خوب

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 46988
نمایش داده شده: 632
انقضا: ۱۴۰۴-۰۷-۰۷ ۱۵:۵۹:۰۰
شماره تماس نام مدیریت:بهنام جعفری
تماس: 02165421870
فکس:02165421874
آدرس: تهران، ملارد، شهرک صنعتی صفادشت انتهای بلوار اردیبهشت پلاک 253
https://toplinkco.ir
ایجادشده توسط
خانم محمدی (65)
توضیحات: ---

توضیحات

معرفی شرکت
_ شرکت تولیدی راستین رابط خوب با برند toplink در سال 1395 با هدف معرفی و عرضه مصالح نوین ساختمانی آغاز به کار کرده و هدف اصلی این شرکت مبتنی بر استانداردهای روز دنیا و توجه به کاستی ها و نواقصات تجهیزات پروژه ها در ایران با نیاز مشتریان همگام شده و در این سال با استفاده از مهندسان بومی توانمند با رویکرد مبتکرانه موفق به تولید ساپورت مدولار شده است.
_ در حال حاضر این شرکت بزرگترین و کاملترین تولید کننده ساپورت مدولار، سینی کابل، براکت، دستک و کانال صنعتی، پروفیل فلنچ گالوانیزه ماستیک دار و اتصالات فلنچ و تامین کننده انواع انکرها، بست های عایق دار لوله و بست اسپرینگلر و ساپورت تاسیسات با تنوع فراوان در کشور می باشد که این محصول تاکنون از سایر کشورها تهیه و وارد کشور می شدند.
_ یکی از اهداف بزرگ این مجموعه اشتغال زایی برای جوانان این مرزوبوم و برطرف کردن نیازهای تاسیسات ساختمان با تکنولوژی نوین روز دنیا در داخل کشور می باشد.
_ شرکت تولیدی راستین رابط خوب در مسیر رشد خود، اعتقاد و عمل به مشتری گرایی، بهره گیری از تکنولوژی نوین و به خدمت گرفتن کارشناسان مجرب و توانا را همواره مبنای عملکرد خود قرار داده است.
_ در همین راستا، مشتری مداری و ارائه خدمات شایسته به مشتریان از اهداف اصلی شرکت راستین رابط خوب می باشد.
_ امید است با تلاش روز افزون کارکنان شرکت این امر میسر گردد.