داروسازی اکتوور کو

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 30330
نمایش داده شده: 57
انقضا: ۱۴۰۱-۰۴-۲۰ ۱۲:۰۸:۰۰
شماره تماس نام مدیریت : سرکار خانم نهاله نراقی
تلفن: 021-41637000
فکس: 021-41637000-1499
آدرس: تهران، کوی نصر(گیشا) خیابان هشتم پلاک 58
ایمیل: info@actoverco.com
https://t.me/ActGp .... https://instagram.com/actoverco.official?igshid=r62uezzd9n1a ....... https://www.linkedin.com/in/act64
www.actoverco.com
ایجادشده توسط
خانم بابایی (6083)
مشخصات ::

کارشناس سایت جامع شرکت کنندگان نمایشگاه های بین المللی و تخصصی ایران
| شماره داخلی : 02634277746

لینک پرداخت آنلاین عضویت:

کلیک کنید

توضیحات

نمایشگاه بین المللی تهران

لیست شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی تهران

نمایشگاه بین المللی فارمکس تهران 99 

تقویم نمایشگاه بین المللی تهران

سایت نمایشگاه

 

 

 

گروه دارویی و غذایی اکتوور

 

  1. 1.گروه اکتوور

گروه اکتوور با بیش از 250 محصول در گروه دارویی و 600 محصول در گروه غذایی و نیز 4200 نفر کارمند در قسمت های مختلف تولید، بازاریابی و پخش؛ به پشتوانه تجربه‌ای بیش از نیم قرن از سال 1348 شمسی با بنیان سازنده‌ی روان شاد دکتر مصطفی نراقی در گروه دارویی و از سال 1380 در گروه غذایی آغاز به کار نمود و تاکنون در تامین و تولید دارو ،مکمل‌ها و محصولات غذایی متنوع توانسته با کسب افتخارات فراوان بزرگترین و با سابقه ترین هلدینگ خصوصی دارویی در ایران و خاورمیانه و یکی از معتبرترین مجموعه‌های غذایی کشور را تشکیل دهد. این مجموعه با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی‌های روز دنیا در صنعت داروسازی و غذایی، بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات را که شامل 10 درصد کل نیاز دارویی کشور و بیش از 90 درصد از بازار محصولات تولیدی غذایی خویش است در سطح رقابت با برندهای جهانی تولید و عرضه نماید. همین امر موجب انتخاب این مجموعه، به عنوان شریک تجاری در راستای تولید داروهای تحت لیسانس از سوی شرکت‌های معتبر اروپایی و نیز سبب استفاده از برند‌های معتبر و شناخته شده‌ی غذایی بین المللی در کشور شده است. چشم انداز اکتوور، حضور در بازارهای صادراتی در کنار تأمین دارو و غذای با کیفیت داخلی است.

این گروه با بیش از 2500 نفر نیروی کارآمد در بیش از 16 حوزه‌ی درمانی و با تنوع حدود 250 محصول دارویی در سایت های اکتوور یک، اکتوور بایو، اکتوور دو، اکترو، آتی فارمد و البرز زاگرس به تولید داروهای قلب و عروق، مغز و اعصاب، آسم و آلرژی، دیابت، انکولوژی، ام اس، ارولوژی، زنان و نازایی، پیوند اعضا، مکمل، گوارش، چربی و متابولیسم، مسکن‌ها، اعصاب و روان، پوست و مو و زیبایی و بیماری‌های عفونی می پردازد.

این مجموعه شامل :

  • بیش از 40000 متر مربع فضای تولیدی:

31خط تولیدی شامل:

-         18 خط تولید قرص و کپسول: بیش از 7 میلیارد عدد در سال

-         2 خط تولید سرنگ از پیش پرشده :

-        

تولید بیش از 100 میلیون ویال و سرنگ از پیش پر شده و آمپول در سال

3 خط تولید ویال :

-         1 خط تولید آمپول:

-         3 خط تولید لیوفیالز:

-          4 خط تولید با بیوراکتور دارای ظرفیت 2000 لیتر.

  • تولید 30 داروی تحت لیسانس از معتبرترین شرکت های اروپایی همچون:

-         شرکت MERCK آلمان (با سابقه 400سال تولید دارو)

-         شرکت KRKA یکی از بزرگترین ژنریک سازان اروپا

 

الف ) اکتوورکو

خطوط تولیدی داروهای جامدات و تزریقی شامل داروهای قلبی عروقی- اعصاب- گوارش- دیابت و ارولوژی این مجموعه شامل دو سایت تولیدی در 15 حوزه درمانی(قلبی عروقی- اعصاب- گوارش- دیابت و ارولوژی و ...) است که سالانه بیش از 7 میلیارد قرص و کپسول و نیز 100 میلیون ویال و سرنگ از پیش پر شده و آمپول تولید می نماید.

ب‌)  اکتووربایو

سایت بیوتکنولوژی اکتوور در سال 1393 و با هدف تولید داروهای نوترکیب مانند داروهای ام اس و آنتی‌بادی‌های مونوکلونال آغاز به کار کرد. در ابتدای نیمه دوم سال 1397، فاز 2 بیوتکنولوژی نیز به بهره‌برداری رسید و توان تولید ماده اولیه و محصول نهایی را با روزآمدترین تکنولوژی‌های حاضر در جهان دارد.

 

  

   پ) اکترو

اکترو، بزرگترین کارخانه تولید محصولات دارویی ضد سرطانی تزریقی و خوراکی در خاورمیانه است که با جذب سرمایه‌گذاری عظیم خارجی و بهره‌گیری از آخرین فناوری های روز دنیا در سال 1397 به بهره برداری رسید و اکنون ظرفیت تولید بیش از 5.5 میلیون ویال، 250 میلیون قرص و 60 میلیون کپسول را دارد. در تمام مراحل طراحی، ساخت و راه اندازی این کارخانه، استاندارد OEL4 در نظر گرفته شده است و تمامی مراحل از توسعه محصول تا تولید و عرضه داروها به صورت یکپارچه و منطبق با استانداردهای جهانی انجام می شود.

ت‌)  آتی فارمد

داروسازی آتی فارمد، یکی از بزرگترین کارخانه‌های هورمونی بین‌المللی است و به عنوان اولین شرکت داروسازی تخصصی دارای GMP برای تولید داروهای هورمونی در کشور تاسیس شده است.

ث‌) 

 

البرز زاگرس

کارخانه البرز زاگرس، با مشارکت گروه دارویی اکتوور، با بالاترین استاندارد های جهانی از جمله OEL5 و باهدف تولید داروهای خاص (HAZARDOUS) برای تولید داروهای ام اس و ایمنی درمانی راه اندازی شده است.

افتتاح مجموعه ی دانش بنیان اکتوتک

در راستای سند توسعه ی گروه اکتوور و لزوم توجه به مبانی تولید علوم و با تاسی از اهداف بلند مدت نظام توسعه ی کشور در راستای برنامه ی جهش اقتصادی، تصمیم به راه اندازی یک مجموعه ی دانش بنیان در پارک علم و فناوری دانشگاه صنعتی شریف گرفته و در اواخر سال گذشته به بهره برداری رسید .

اکتوتک با برنامه ریزی منظم جهت رویکردی دانشگاه صنعت محور به عنوان یک شتاب دهنده ی پیشرو در اتصال علم و عمل آغاز به کار نموده است تا هم نظریات دانش محور دانشگاهیان و جوانان نخبه ی کشوری با استفاده از ظرفیت های موجود در گروه جامع عمل به خود بگیرد و هم نقاط نیازمند به تحقیقات آزمایشگاهی گسترده ی موجود در بخش تولید از طریق دانشگاه به نتیجه برسد؛ لذا شتابدهنده ی اکتوتک یک مجموعه ی تحقیق و توسعه ی پیشرفته با الزامات یک پارک علم و فناوری است که در آن مناظرات علمی جدی در خصوص مباحث گسترده ی علوم محقق می گردد . این مجموعه ی با آزمایشگاهی صنعتی در اختیار محققین کشوری قرار دارد تا طرح های خود را در آن با حمایت گروه به انجام رسانند.

گفتگوی میان اندیشمندان دانشگاهی با بزرگان صنعت و پویش دانشجویی ناظر و نیز برگزاری نشست های رو در رو و کلاس های آموزشی کاربردی از دیگر ویژگی های این شتاب دهنده است.

در بخش تحقیق و توسعه ی اکتوتک تاکنون پنج پروژه ی ملی بزرگ تعریف شده تا با استفاده از ظرفیت علمی دانشگاه و توان اقتصادی و امکاناتی گروه بتواند در سال جاری به عنوان طرح های صنعتی قابل انجام به اقتصاد ملی ایران بپیوندد. این پروژه ها در سه قالب دارویی، غذایی و تشخیصی دنبال می گردد

مواد موثره ی دارویی

مواد موثره ی دارویی در حقیقت بخش درمانگر داروها هستند که در کنار سایر افزودنی هایی که منجر به مصرف راحتر دارو می گردند، داروی نهایی را تشکیل می دهند. مهمترین شناسنامه ی داروها را اسناد مرتبط به ساختار شیمیایی و بیولوژیکی ماده موثره ی دارویی تشکیل می‌دهد. از آنجاییکه ایران در صنعت مزبور دارای ظرفیت های فوق العاده ای است و حدود 67 درصد از نیاز دارویی کشور را در داخل و توسط تولیدکنندگان ایرانی تامین می کند، یکی دیگر از وظایف شتاب دهنده ی اکتوتک ترویج مولکول های جدید و توسعه ی و خالص سازی مواد اولیه ی مورد استفاده در کشور از طریق شناسایی ناخالصی ها و فرآیند های تولیدی است تا هر چه بیشتر بر تحکیم زنجیره ی تامین دارو یاری رساند.

سایت تولید مواد موثره ی دارویی

شرایط مساعد ایران در تولید مواد موثره ی دارویی (API) سبب شده است تا بیش از 69 درصد از نیاز دارویی کشور در داخل تولید گردد. مواد موثره دارویی به دلیل پروسه های علمی شیمیایی و صرف هزینه های نسبتا بالا، غالبا توسط دو کشور هند و چین تولید می گردند. مشخصا کیفیت مواد موثره ی دارویی مهمترین عامل در کیفیت و اثر بخشی داروی نهایی است. موضوعی که در ایران بعضا با غفلت تولیدکنندگان عزیز همراه بوده و جز معدودی از شیمی‌دانان بزرگ کشور باقی تولیدکنندگان تلاشی در جهت حفظ کیفیت محصولات خود در سطح جهانی ننموده اند و همین عامل سبب عدم امکان صادرات داروهای ایرانی به سایر کشورها شده است. لذا گروه اکتوور با توجه به شرایط اقتصادی کشور و عدم امکان استفاده از ارز دولتی برای واردات محصولات با کیفیت و اسناتداردهای جهانی تصمیم گرفت تا سایت تولید مواد موثره ی دارویی خود را ابتدائا جهت استفاده در محصولات دارویی خویش که از نظر استاندارد و کیفیت در سطح رقابت با بزرگترین تولید کنندگان جهانی باشد راه اندازی کرده و درضمن بتواند نیاز آن دسته از داروسازانی را که درصدد ارتقاء کیفی محصولات خود جهت ورود به بازارهای جهانی هستند مرتفع نماید.

انتقال تکنولوژی روز جهان در ساخت و فرآوری تولید مواد اولیه دارویی یکی از بزرگترین دستاوردهایی است که تاکنون در کشور سابقه ای نداشته و عموما علوم در اختیار سایرین با نیاز های روز جهان مطابقت ندارد، بنابراین افتتاح مجموعه ی اکتوکم علاوه بر انتقال فناوری فرآیند های پیچیده ی ساخت مواد موثره دارویی به کشور ، حصولی با کیفیت و استاندارد جهانی که قابلیت رقابت با کمپانی های بزرگ دارویی جهان داشته باشد را در اختیار کشور عزیزمان قرار می دهد . موضوعی که با یاری خداوند متعال و تلاش و پیگیری متخصصان ارزشمند ایران محقق خواهد شد .