پارس پاد

جزئیات آگهی

شناسه آگهی: 12625
نمایش داده شده: 350
انقضا: ۱۴۰۴-۰۳-۲۸ ۱۰:۳۲:۰۰
شماره تماس نام مدیریت : ملک خانی
تلفن : 02166439390
فکس : 02166331886
آدرس دفتر مرکزی: تهران، میدان توحید ابتدای خیابان ستارخان، خیابان کوثر دوم، ساحتمان دلگشا
تلفن کارخانه: 0263123456
آدرس کارخانه: استان البرز، شهر نظرآباد، منطقه صنعتی سپهر، پارس پاد
ایمیل : www.parspadco@yahoo.com
www.parspaad.com
تاریخ انتشار ۱۳۹۸-۰۳-۲۱ ۱۰:۳۳:۵۸
ایجادشده توسط
خانم یوسفی (4274)
مشخصات :: کارشناس سایت جامع شرکت کنندگان نمایشگاه های بین المللی و تخصصی ایران | شماره داخلی : 02634244576

توضیحات

قبل از ثبت رسمی شرکت پارس پاد بشماره ۲۵۰۹۷ در سال ۱۳۵۵، بمدت ۵ سال کار تولید خود را در کارگاه های کوچک در تهران آغاز نمودیم. بعد از رسمیت یافتن شرکت، با در اختیار گرفتن زمینی بمساحت ۵۵۰۰ متر مربع در خارج از تهران در منطقه صنعتی سپهر در شهر نظرآباد (استان البرز) با احداث یک کارخانه مدرن با برنامه ریزی جدید ادامه فعالیت داده شد و دفتر مرکزی در تهران مستقر گردید.

در کارگاه های اولیه که لوازم جانبی پرتوتصوری و تجهیزات آزمایشگاهی و هتلینگ بیمارستانی ساخته میشد در محل کارخانه بصورت تخصصی تر اقدام به ساخت انواع دستگاه های رادیولوژی با قدرت های ۵۰۰ الی ۱۰۰۰ میلی آمپری (LF) و (HF) با مجوزهای اداره کل تجهیزات پزشکی وزات بهداری و سازمان انرژی اتمی گردید که جدا از نیاز داخل تعدادی هم به خارج صادر شد بنحویکه تا قبل از مواجه شدن با تحریم های تحمیلی بیش از پانصد دستگاه رادیولوژی در مراکز پزشکی خصوصی و دولتی در سطح کشور با پشتوانه خدمات بعد از فروش تحویل داده شد. شایان ذکر است که به موازات پیشرفت ساخت دستگاه های پرتو تصویری، با ساخت و عرضه تجهیزات و قطعات مربوط به ماشین آلات کارخانجات داروسازی و مراکز تحقیقاتی فاز دیگر و جدیدی در خط تولید بوجود آورده شد.

بعد از مواجه شدن با تحریم، فعالیت پارس پاد بیشتر روی ماشین آلات کارخانجات داروسازی متمرکز گردید که به مرور زمان امروزه تولیدات پارس پاد در زمینه ساخت ماشین آلات و تجهیزات داروسازی و بیوتکنولوژی که از تکنولوژی بالا (High-Tech) برخوردار است که با استعانت از بخش پژوهش و تحقیق (R&D) در حال شناخته شدن بعنوان شرکت دانش بنیان میباشدکه به جد ادعا می شود محصولات تولیدی از نظر کیفیت در این زمینه در ایران پیشتاز است بنحویکه با بیش از یکصد و پنجاه شرکت داروسازی و بیوتکنولوژی و مراکز تحقیقاتی در ارتباط تنگاتنگ قرار دارد.

برنامه گسترش آتی پارس پاد با توسعه کارخانه به مساحت  ۱۰۰۰۰ متر مربع تولید و عرضه دستگاه های پرتوتصویری در انواع (DDR) Direct Digital Radiography و اعلام توانمندی و آمادگی بخصوص در زمینه اجرای پروژه های کارخانجات داروسازی و بیوتکنولوژی، ساخت و تولید دستگاه های تکمیلی آبسازی در دست اقدام می باشیم.

نمایشگاه بین المللی تهران 

لیست شرکت کنندگان نمایشگاه بین المللی تهران

لیست نمایشگاه بین المللی ایران هلث تهران

تقویم نمایشگاه بین المللی تهران

سایت نمایشگاه

موقعیت

پزشکی